تبلیغات انحمن هنرمندان موسیقی اذربایجان

 
هنر و موسیقی اذربایجان ی دی های کامل جئیئ اذری
تلگرام اموزش رقص ، گروه کانال رقص گروه تلگرام موسیقی اذربایجان
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Team Viewer 7 دانلودو اموزش . وصل دو کامپوتر به هم
#1
سعی ما اموزش نصب کارکرد وراهنمایی و دانلود هر بر نامه و با راهنمای و توصیحات ساده برای عموم از مبتدی تا حرفه اه است . اگر مورد کم و کاستی بود اضافه فر مایید تا دیکران هم به طور کامل از دانسته های شما استفاده کنند.

اموزش بر نامه به صورت تصویری که در پیوست پایین عکس را می توانید ببینید و موردی بود بفر مایید توصیحات بیشتر داده شود

یکی از بهترین نرم افزارها برای کنترل آسان کامپیوتر از راه دور TeamViewer است. این نرم افزار رایگان به سادگی امکانات Remote Desktop ,File Transfer و … را در اختیار کاربران غیرحرفه ای و نیمه حرفه ای قرار می دهد. همچنین نسخه‌های مختلف آن برای سیستم عامل ویندوز، مک، لینوکس و حتی سیستم عامل آیفون (iOS) هم برای دانلود در دسترس کاربران قرار گرفته است. این نرم افزار در سال ۲۰۰۵ در آلمان تولید شده و در حال حاضر به بیش از ۶۰ میلیون کاربر در ۵۰ کشور جهان خدمات ارائه می دهد. ‏در ادامه‌ي مطلب چگونگی استفاده و کاربردهای این نرم افزار توضیح داده شده است.
کاربرد های TeamViewer
با کمک این برنامه، دو کامپیوتر می توانند با بکدیگر ارتباط برقرار کنند. در این ارتباط کامپیوتر اول، میزبان و کامپیوتر دوم، میهمان تلقی می شوند. بدین ترتیب کامپیوتر میزبان با توجه به سطح دسترسی‌ای كه از قبل یا در هنگام اتصال مشخص می‌کند، در اختیار میهمان قرار می گیرد. امکاناتی که TeamViewer در اختیار طرفین قرار می دهد Remote Desktop ،Presentation ،File Transfer و VPN هستند.
متدهای ارتباط و دسترسی
به منظور ارتباط و دسترسی به کامپیوتر میزبان، چند انتخاب در قسمت Create sessoin وجود دارد. در صورت انتخاب هر یک از آنها دسترسی خاصی به سیستم میزبان برای میهمان برقرار می شود.
Remote Support: در صورت انتخاب این گزینه قبل از برقراری ارتباط، علاوه بر نمایش دسکتاپ کامپیوتر میزبان، قادر به کنترل کامپیوتر وی نیز هستید. این قابلیت بسیار کاربردی است. برای مثال زمانی که دوست شما فاصله ی زیادی با شما دارد و مشکلی دارد که شخصاً قادر به حل کردن آن نیست، شما می توانید با این قابلیت کنترل کامپیوتر وی را به طور موقتی در دست بگیرید و مشکل وی را حل نمایید.
Presentation:انتخاب این گزینه، تنها نمایش دسکتاپ کامپیوتر میزبان را امکان پذیر می سازد. این گزینه زمانی کاربرد دارد که بخواهید نمونه ای از یک طرح یا کارکرد یک نرم افزار را از راه دور به کسی نشان دهید، بدون آنکه لازم باشد اجازه کنترل کامپیوتر خود را به وی بدهید.
File transfer:در صورتیکه ارتباط از طریق این گزینه انجام شود، میهمان به کلیه‌ی درایوها و پوشه‌هایی که میزبان مشخص می‌کند، دسترسی خواهد داشت. اگر لازم باشد یکی از دو طرف یا هر دوی آنها به قسمت یا تمامی فایل‌های یکدیگر دسترسی داشته باشند، با انتخاب این گزینه به راحتی می توانند این کار را انجام دهند.
VPN: در صورت انتخاب این گزینه یک ارتباط مستقیم بین دو کامپیوتر میزبان و میهمان برقرار می شود. با توجه به ارتباط امنی که TeamViewer بین میهمان و میزبان برقرار می کند، انتخاب این گزینه برای برقراری یک ارتباط امن بسیار کارآمد خواهد بود.
امنیت در TeamViewer
‏TeamViewer هنگام برقراری ارتباط بین دو کامپیوتر، از روشهای RSA و همچنین AES برای رمزنگاری بسته های اطلاعاتی استفاده می کند. این تکنولوژی بر پایه SSL عمل می کند. علاوه بر این در زمینه‌ی دسترسی اولیه، روش های حفاظتی مطمئنی برای تولید ID و Passwordها استفاده شده که از نفوذ بات ها به کامپیوترهای افراد جلوگیری می کند. و با توجه به اینکه برقراری ارتباط پروسه‌ای کاملاً دستی است، در رابطه با دسترسی‌های تصادفی امنیت بیشتری احساس می شود.
امکانات نرم افزار:
- امکان تبادل فایل با سرعت بالا
- امکان دسترسی به سیستمی دارای IPداینامیک (متغیر)
- امکان کار با فایروال شبکه (بدون نیاز به پورت فعال)
- امکان کار بدون نصب
- برقراری اتصال با امنیت بسیار بالای و اطلاعات رمز شده و به صورتSSL
- متناسب کردن کیفیت تصویر به تناسب سرعت اتصال (قابلیت کار با سیستم Dialup)
- امکان Restart سیستم از راه دور


اجرا و امزوش تصویری نصب و راه اندازی . عکس ها ÷یوست شده است
با استفاده از نرم افزار Team Viewer مي‌توانيد از قابليت پشتيباني اينترنتي برخوردار شويد. براي اين منظور بايد امكان استفاده از اينترنت پر سرعت را دارا باشيد. اين برنامه داخل سي دي نرم افزارهاي شركت سينا پردازش موجود مي‌باشد و براي اجراي آن در پنجره اجراي خودكار برنامه نصب (شكل زير) با كليك بر روي گزينه مرور CD قادر خواهيد بود محتويات سي‌دي را مشاهده نماييد.

درون پنجره مرور CD، پوشه‌اي به نام Team Viewer موجود مي‌باشد،اين پوشه را باز نماييد.

حال داخل پوشه Team Viewer فايلي به نام TeamViwerPortable.exe قرار دارد كه براي پشتيباني اينترنتي آن را بايد اجرا نماييد.

کار با TeamViewer
اگر بر روی سیستم خود از فایروال استفاده می کنید، پس از اجرای برنامه، ممکن است، درخواست‌ها و سوالاتی مبنی بر اجازه و یا عدم اجازه‌ی دسترسی به اینترنت مواجه شوید. در این صورت دقت کنید مجوز تمام دسترسی ها را به TeamViewer بدهید. پس از آن برنامه باز می شود و با پنجره ای شبیه زیر مواجه می شوید كه در ابتدا دو كادر ID و password خالي مي‌باشد.


پس از زمان كوتاهي در داخل دو كادر ID و Password شما دو عدد را مشاهده مي‌نماييد كه با تماس و اعلام اين اعداد به واحد پشتيباني از امكان پشتيباني اينترنتي مي‌توانيد استفاده نماييد و واحد پشتيباني قادر خواهد بود كه صفحه مانيتور شما را مشاهده كرده و امر پشتيباني و حل مشكل شما سريعتر و آسانتر انجام شود .

همانطور که مشخص است، در این پنجره دو قسمت وجود دارد که با تیترهای Wait for session و Create session مشخص شده اند. اعدادی که در سمت چپ پنجره و در فیلد های ID و Password آبی رنگ قرار دارند، در واقع کلید ورود به سیستم شما هستند. در صورتیکه می خواهید به کسی اجازه‌ی دسترسی به سیستم خود از طریق این برنامه را بدهید، باید ID و Password مذکور را برای وی ارسال نمایید. بدیهی است در صورتی که کسی این اطلاعات را نداشته باشد، قادر به برقراری ارتباط و دسترسی به کامپیوتر شما نمی باشد.
در سمت راست پنجره اصلی برنامه نیز یک فیلد به همراه چند انتخاب وجود دارد. اگر بخواهید به کامپیوتر کسی متصل شوید، باید ID کامپیوتر مورد نظر را در این فیلد وارد نمایید و نوع ارتباط را نیز مشخص کنید. پس از وارد کردن این اطلاعات و فشردن کلید Connect to partner، پیکربندی اتصال شما و دوستتان در سرور TeamViewer انجام می شود و پس از چند ثانیه Password وی در پنجره ای جداگانه از شما خواسته می شود. با وارد کردن پسورد، اتصالی که درخواست داده بودید، برقرار می گردد.
دانلود بدون رمز پسورد و تبلیغ و.. حجم Size: 3.5 MB و3635007 bytes
دانلود فینال بر نامهTeamViewer.7.


این هم یک دیگر TeamViewer 7.0.11884 + Portable بدون پسورد
21.0 MB (22017091 bytes)
پاسخ
#2
ممنون. اگر می شود عکس را هم بزارید من خیلی در این مورد اطلاعاتی ندارم ولی چینی بر نامه ای را میخواهم در طیقه سوم خانه مان یک سیستم داریم می خواهم به ان هم دسترسی پسدا کنم ازپایین کنترل کنم
پاسخ
#3
ساده تر . ازاین ؟HuhSmileروش کارراحت است .بعد نصب بر نامه به جند نکته توجه کنید . بروید در


سیسنکی که می خواهید کنترلش کنید و درونش را ببینید و کلا صفحه و هارد و همه چیزش را در یک صفحه ببینید Big Grin بر نامه را نصب کنید . در زیر هم برای دانلود گذاشتیم هم کامل هم کم حجم فرقی نمی کنه هر کدام را دانلود کردی اجرا کنید . منتظر بمانید یک ای ظی رمز به شما بدهد مثل شکل زیر
[تصویر:  teamviewer_1.jpg]


وقتی این شماره را دیدی یاد داشت کن بیا طبقه پایین . سیستم اصلی ات که می خواهی محتویات رادر ان ببینی و کنترل کنی . طبق همان روش بر نامه رانصب کن باز اچرا کن همانند شکل بالا هم برات یک صفحه می دهد . توجه کنی در سمت راست هم یک جای شمارهاست و جای ای پی .رمز. که از سیستم بالای و دیگر اگر حواست باشه گفتم بر دار و اونو بنویس در جا خالی .فرقی نمی کنه با فاصله بی فاصله فقط شماره روبنویس . شکا زیر

[تصویر:  teamviewer_2.gif]

زیرش دکمه را بزن . حالا اگر رمز کامپوتر بالای که بر داشتی درست باشه بعد جند ثانیه ازت یک پسورد می خواهد و باز اگر بادت باشه گفتم ازکامپوتر دیکه پسورد را هم برداشتی دیگه ؟ اون را بنویس . اگه درست باشه . یک صفحه نمایش براتب بازمیکنه که مونیتور ان یکی صفحه تو نشان می دهد . حالا هر کاری میخواهی می تونی یکنی
فقط به چند نگته که در بالا سطح دسترسی و .. دقت کن
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان