< سلام مهمان _ لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و حتما لینک فعال سازی که ایمیل می شود را اجرا کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن از جمله دیدن لینک و عکس و البوم .. استفاده کنید.

تبلیغات انحمن هنرمندان موسیقی اذربایجان

 
اموزش کاملترین رقص آذربایجان ی دی های کامل جئیئ اذری
تلگرام اموزش رقص ، گروه کانال رقص گروه تلگرام موسیقی اذربایجان
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع گروه رقص آذربایجان
#1

دولت جمهوری آذربایجان آهنگ و گروه رقص
امیروف جمهوری آذربایجان دولت آهنگ و گروه رقص آذربایجان در سال 1938، از Uzeyir Hajibeyov موسیقی کلاسیک ایجاد شده است. از Uzeyir Hajibeyov در دوره های مختلف، و همچنین آهنگسازان شناخته شده مانند سعید Rustamov، جهانگیر جهانگیر، واصف Adigozalov، حاجی Khanmammadov، توسط ها Telman حاجی اف، رامیز Mirishli رهبری شد. آمنه Dilbazi گروه طراحی رقص گروه، توتو همیدوا Boyukaga محمداف، رزا Jalilova، آلیا رمضانف، AfagMalikova، کمیل داداش اف Əlikram Aslanov، نادر محمداف و دیگر رقصنده معروف رشد کرده است. مجموعه ای از رقص گروه از مردم جهان، یک آثار آوازی است. از ژانویه سال 2000، گروه شده است تحت آذربایجان عامیانه ابزار عامل. ترویج فرهنگ موسیقی آذربایجان در تاریخ 13 ژوئیه 1958 به صورت سهم استثنایی به این گروه از "مفتخر جمعی" اهدا شد.
جمهوری آذربایجان دولت آهنگ و گروه رقص است در جمهوری آذربایجان دولت فیلارمونیک جامعه فعالیت می کند. 

"پاراچنار" گروه رقص
در سال 1959 در موسسه پزشکی دولت جمهوری آذربایجان پس از نریمان نریمانف، در حال حاضر دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان (عمو) به نام را به جلو ابتکار عمل را به ایجاد یک گروه رقص. مجموعه تحت هدایت رقصنده شناخته شده آمنه Dilbazi ایجاد شد. 
3 ماه پس از آغاز به کار خود، گروه در دهه ادبیات آذربایجان و هنر در مسکو صورت گرفت. پس از بازگشت از مسکو به "هواپیما" گروه نامگذاری شد. شروع در 1970s، "پاراچنار" گروه از آلمان، اسلوونی، لهستان، الجزایر، ترکیه و قبرس تور موفق برگزار شد.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان